Martesa e Luizit dhe Kiarës në krizë? Pamja e fundit zbulon misterin e madh

unnamed-file-1034

Martesa e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në krizë?

Luiz Ejlli është emri në i lakuar prej disa muajsh, e kjo për shkak të impaktit publik gjatë kohës sa ishte pjesë e “Big Brother VIP Albania”.

Fituesi i edicionit të dytë të “BBVK”, është thuajse kudo, duke qenë mjaftë aktiv dhe interesant.

Plasimi në media i fituesit të “BBVA” është tejet i mirë edhe në faqen e tij në Instagram, të cilën me sa duket e menaxhon bashkëshortja e tij, Kiara.

Luizi shihet përkrah Kiares gjatë gjithë kohës, duke hequr dyshimet se lidhja është në krizë.