Majlinda Zeka e tepron pak, i tregon pasqyrës më shumë se ç’duhet

unnamed-file-979

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet super provokuese./ORAinfo/