Lulja tani do të ketë nevojë sërish për Lirimin, tregon se i ndodhi një gjë shumë e keqe

unnamed-file-1255

Lulja dhe Lirimi ishin drama e ditëve të fundit në vend.

Ata dolën publikisht dhe thanë se ishin ndarë, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq, që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E Lulja përmes postimit të fundit ka treguar se vajzës së saj i janë thyer syzet dhe siҫ duket do të ketë nevojë për ndihmën e Lirimit./ORAinfo/