Luizi në hall me Kiara Titon, kjo është kërkesa e quditshme e moderatores

unnamed-file-1783

Janë ndër çiftet me të komentuara të show bizit.

Luizi ka nisur të postojë më shpesh foto me Kiarën në Instagram duke ia zbukuruar ditën fansave të tyre.

Mirëpo në foton e fundit, ai tregon se Kiara i ka bërë një kërkesë.

Moderatorja dëshiron që Luizi të qeshë më shumë në foto dhe ai ia ka plotësuar dëshirën.

“Ai momenti kur të thotë gruaja “qesh një çikë më shumë”, shkruan Luizi krah fotos së tyre, të shkrepur gjatë një dasme ku ishin të ftuar pak ditë më parë.