Luizi në darkë me nënën dhe Kiarën, zbulon çfarë ju tha nëna atyre!

unnamed-file-2723

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi ajo ka nisur pushime me Luizin dhe nënën e tij.

Kiara po shfaqet shumë në disponim të mirë në shoqëri të vjehrrës.

E ka qenë Luizi ai qe ka treguar se cili ka qenë mesazhin qe nëna e tyre ju ka dhënë atyre gjatë darkës.

‘Nëna tha qe Kepin e Vipave e kam në tavolinë. Prezantuesen dhe fituesin’, e ka përshkruar fotografinë Luizi. /ORAinfo/