Luizi kësaj radhe nuk shkoj vetëm në Shkodër, me të ishte edhe Kiara

unnamed-file-783

Në Shkodër kësaj radhe Luizi nuk shkoj vetëm, me të ishte edhe Kiara.

Moderatorja e njohur Kiara Tito romancën me Luiz Ejlli e filloj në ‘Big Brother Albania’, ku ata edhe sot vazhdojnë të jenë parën njeri tjetrit dhe të lumtur.

Para disa orësh ka postuar një foto ku shihet krah partnerit të saj dhe ishte shprehur “Të shkodra e Luit”, shkruan Kosovarja.

Mesa duket këngëtari po e dërgon në pjesët e bukura të Shkodrës, teksa edhe i folte sa ishte në shtëpinë e famshme.

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara janë çifti më i përfolur i momentit, pasi që kanë fituar një numër të madh ndjekës nga reality show.