Luizi do të bëhet xheloz kur ta shoh sa shkurt është veshje Kiara!

unnamed-file-1216

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shfaqet e veshur shkurt dhe joshëse.

Luizi mund të bëhet xheloz kur ta shoh sa shkurt është veshur bashkëshortja e tij, Kiara Tito.

Sidoqoftë, Kiara në këtë imazh po shkëlqen. /ORAinfo/