Luizi dhe Kiara me në fund nisin pushimet bashkë, ja ku kanë përfunduar!

unnamed-file-1998

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka nisur pushimet e para me Luizin.

Çifti kanë publikuar disa fotografi ku shfaqet fillimisht në aeroplan, pastaj edhe në vendin ku do t’i kryejnë pushimet.

Duket se pushimet e para Luizi dhe Kiara do t’i realizojnë në bregdetin e Turqisë. /ORAinfo/