Luana Vjollca humb kontrollin në diskotekë, veprimin që bëri nuk do ta bënte asnjë vajzë

unnamed-file-326

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca duke se po i shijon mbrëmjet verore edhe me shoqërinë e saj.

Ajo në një diskotekë në Tiranë shihet me një fustan të bardhë dhe shumë komode për të kërcyer.

Por një detaj habiti të gjithë, e sidomos vajzat që e ndekin bukuroshen.

Ajo u shfaq me fshesë në dorë duke fshire lokalin ku po argëtohej.

A e bëri për shaka apo humbi pak kontrollin nga alkooli, këtë e di vetëm Luana.