Luana vazhdon me fotografi provokuese nga Greqia, kaq shumë ekspozon trupin në bikini

unnamed-file-4243

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit Luana është shfaqur super provokuese nga pushimet në Greqi.

E shfaqur veç në bikini, Luana ka vë në pah asetet e saj bombastike.

E gjoksi i saj gjigant është aj qe merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/