Luana pa “marre” kështu e ekspozon gjoksin e saj duke dal nga uji

unnamed-file-2672

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit Luana është shfaqur super provokuese duke dal nga uji me trupin e saj si peshk.

E gjoksi i saj gjigant ka marrë gjithë vëmendjen.