Luana i çon temperaturat në 50 gradë me fotografinë e fundit, paska provokuar rëndë

unnamed-file-3861

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë me pjesën e gjoksit./ORAinfo/