Luana e ka tepruar me fryrjen e buzëve, nuk po mundet të flasë e as të qeshë me ato ndërhyrje

unnamed-file-474

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit asaj i janë vënë në pah më shumë se asnjëherë ndërhyrjet në fytyrën e saj, sidomos në pjesën e buzëve.

Duket sikur me këto ndërhyrje, Luana e ka të vështirë edhe të flasë edhe të qeshë./ORAinfo/