Lindin trenjakë në një familje në Rahovec, komuna shpërblen prindërit me 1000 euro

lindin-trenjake-ne-nje-familje-ne-rahovec,-komuna-shperblen-prinderit-me-1000-euro

lindin-trenjake-ne-nje-familje-ne-rahovec,-komuna-shperblen-prinderit-me-1000-euro

lindin-trenjake-ne-nje-familje-ne-rahovec,-komuna-shperblen-prinderit-me-1000-euro

Një familje në Rahovec është gëzuar me trenjakë.

Kështu ka bërë të ditur vetë kreu i kësaj komune, Smajl Latifi përmes një postimi në “Facebook”.

“Në shenjë urimi dhe mbështetjeje, me vendim i ndava 1000 € si dhuratë simbolike për nënën dhe fëmijët”, shkroi ndër tjerash ai, krahas fotografive të publikuara.

Më poshtë edhe pamjet nga vizita te familja përkatëse./Front Online