Leonora shfaqet e veshur me fustanin plotë gurë, zbulon gjoksin më shumë se ç’duhet

unnamed-file-270

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me gurë dhe ka zbuluar paksa gjoksin./ORAinfo/