Leonora më në fund merr vendimin e madh, e ndanë me të gjithë ndjekësit

unnamed-file-388

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka marrë një vendim.

Leonora ka vendosur që t’i ndryshojë flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/