Leonora ka dalë me shoqe për kafe, por ka publikuar një pamje të habitshme

unnamed-file-2430

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo ka dalë për kafe, por ka publikuar pamje të turbullta./ORAinfo/