Leonora Jakupi shumë aktive këtë verë, bën ndryshimin e papritur në pamje

unnamed-file-2302

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka rregulluar thonjtë dhe po i duken me shumë stil./ORAinfo/