Learta në dasmë me burrin, ai nuk po mund t’i heq sytë nga nusja e tij bukuroshe

unnamed-file-229

Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me burrin e saj në një dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/