Learta e ka lënë burrin vetëm, shikoni se me kë po e kalon kohën sot

unnamed-file-2417

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Përmes postimit të fundit ajo shihet se e ka lënë pak burrin vetëm, për të kaluar kohë me fëmijë./ORAinfo/