Learta del në kafe me nënën dhe vjehrrën, ja si i përshkruan

unnamed-file-532

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon qe ka dalë në kafe me nënën e saj, Dritën dhe vjehrrën, Shyhrete Behlulin.

Në disponim në kafen e mëngjesit, Learta i përshkruan me dy zemra.

E Shyhretja dhe Drita në këtë imazh shfaqen dy zonja të vërteta. /ORAinfo/