Learta del me burrin, flokët e saj deri në fund të shpinës morën tërë vëmendjen

unnamed-file-2712

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me burrin, Kushtrimin dhe janë flokët e saj që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/