Learta bëhet gati për të dalë, si rrallëherë shfaqet e veshur shumë seksi

unnamed-file-3054

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/