Labi e Qëndresa shkojnë bashkë në dasmë, kaq bukur është rregulluar zonja

unnamed-file-2702

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit ajo bashkë me Labin shihen në dasmë dhe Qëndresa shihet e veshur me një fustan të zi dhe po duket bukur./ORAinfo/