Ky reper shqiptar dyshohet se e pagoi vlonjatin për t’ia vënë zjarrin ‘Ferrarit’ të Noizyt

unnamed-file-2113

Në media ka qarkulluar një lajm se makina e reperit Noizy, Ferrari është djegur në qytetin e Vlorës.

Mediat shqiptare raportojnë se policia ka prangosur autorin Siar Kontin e kësaj zjarrëvënie të rëndë, i cili rezulton te jetë një i ri nga qyteti i Vlorës dhe që është arrestuar pak ditë më parë.

Ai ka deklaruar se është paguar 2 mijë euro nga një tjetër këngëtar që jeton jashtë shtetit. Policia dyshon se personi që fshihet pas kësaj është reperi Cllevio.