Ky është polici i cili mbeti i vrarë në veri

unnamed-file-1079

ky-eshte-polici-i-cili-mbeti-i-vrare-ne-veri

ky-eshte-polici-i-cili-mbeti-i-vrare-ne-veri

Një polic është vrarë dhe të paktën dy janë plagosur në fshatin Banjskë në veri.

Burimet e Klan Kosovës bëjnë me dije se polici i vrarë është Afrim Bunjaku, nga fshati Samadrexhë e Vushtrrisë.

I ndjeri sipas të njëjtave burime mbante gradën e rreshterit.