Ku i shpenzoi Stresi 160 mijë eurot e fituara në Big Brother Vip Kosova? E zbulon vet këngëtari

unnamed-file-255

Stresi zbulon se çfarë ka bërë me 160 mijë eurot e fituara në Big Brother Vip Kosova.

Stresi u shpall fitues i Big Brother Vip Kosova duke fituar edhe çmimin e madh prej 160 mijë eurove.

Ndonëse kanë kaluar disa muaj fansat dhe ndjekësit e tij janë interesuar se ku janë paratë dhe si i ka shpenzuar ato.

Pasi reperi hodhi një foto me shumë bankënota dhe dikush nga ndjekësit e pyeti nëse këto janë paratë e fituara nga Big Brother.

Jo, paratë nuk kanë qenë të Bigut! Ato mbesin të paprekura në xhirollogari.

‘Lekët e pastra nuk preken kurrë’, është shprehur ai me doza humori.

Mesa duket, vendin atyre s’ua ka bërë ende.