Kryetari i Ferizajt takon Van Dammen, shihet i përqafuar me të

unnamed-file-615

kryetari-i-ferizajt-takon-van-dammen,-shihet-i-perqafuar-me-te

kryetari-i-ferizajt-takon-van-dammen,-shihet-i-perqafuar-me-te

Kryetari i komunës së Ferizajt është takuar sot me aktorin e famshëm Jean-Claude Van Damme. Ai nga ky takim ka ndarë foto me publikun.

Postimi i plotë:

Kënaqësi e privilegj të takoja në Ferizaj, yllin e kinematografisë botërore dhe arteve marciale Jean-Claude Van Damme, në ndalesën e tij, për vizitë miqve e bashkëpunëtorëve të elitës biznesore në Ferizaj e Kosovë./Front Online