Kiara Titos i ndodhi diçka shumë e keqe, kërkon ndihmën e të gjithëve

unnamed-file-3139

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se llogaria që përhapen videot e Kiarës në TikTok, nuk është e saj.

Ajo ka kërkuar që të gjithë ka kuptojnë që kjo llogari është e fansave dhe jo e saj./ORAinfo/