Kiara nuse për qejfin e vjehrrës, mbushet e tëra me dukat për të

unnamed-file-411

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe me një aksesor ari.

Kiara me këtë pamje është bërë nuse tamam për qejfin e vjehrrës./ORAinfo/