Kiara mahnit të gjithë me fustanin e saj! Çifti shkëlqen në 30-vjetorin e martesës së prindëve të moderators

unnamed-file-1670

Fustani i Kiarës i mahnit të gjithë! Çifti shkëlqen në 30-vjetorin e martesës së prindëve të moderators.

Kiara dhe Luizi shkëlqejnë në festën e rëndësishme familjare

Për Kiarën sot është një ditë e veçantë pasi prindërit e saj festojnë 30 vjetorin e martesës. Ata kanë mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Kiara dhe Luizi kanë shkëlqyer me pamjen e tyre duke u shfaqur shumë elegantë.

Kiara ka zgjedhur një fustan të verdhë ndërsa Luizi kostumin klasik të zi.

Të ftuarit kanë nisur të postojnë foto e video nga festa ku në një prej tyre shfaqet edhe Luizi me Kiarën dhe prindërit e saj.

Në një tjetër foto Kiara shihet me mamanë dhe tezen.