Kiara është shtatzënë? Fotot që po çmendin rrjetin

unnamed-file-2281

Fansat janë të bindur se Kiara është shtatzënë.

Shkak janë bërë disa foto të fundit të çiftit, ku Kiara shihet e veshur me një fustan blu të gjerë, por barku i duket i fryrë.

Teksa pozon krah Luizit, sytë menjëherë shkojnë tek barku i moderatores dhe fotot nuk kishin si të mos bëheshin menjëherë virale.

Kujtojmë që Luizi së fundmi i bëri edhe një dedikim Kiarës duke publikuar këngën e tij më të re që mban emrin e saj.