Kiara është bërë nuse për qejfin e burrit dhe të vjehrrës, shikoni çfarë ka gatuar sonte ajo

unnamed-file-903

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kjo ka bërë qe Kiara te jetë shumë prezentë në mediat roze, duke qenë shumë e kërkuar.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se është duke gatuar për burrin e saj dhe veten./ORAinfo/