Këto janë motrat bukuroshe të Vesa Lumës

unnamed-file-1270

Njihuni me motrat e Vesa Lumes.

Këngëtarja Vesa Luma është aktive në mediat sociale, por në shumë raste ajo poston veten bashkëshortin dhe djalin.

Ajo si rrallë herë ka postuar foto me motrat e saj, shkruan Kosovarja.

Para disa orësh Vesa shihet e përqafuar me motrat duke i uruar ditën e motrave, dhe shprehet së është me fat qe i ka ato

Te lumtura pranë njëra tjetrës, këngëtarja dhe motrat e saj ngjajnë shume.