Kaq kohë pas ndarjes nga Lirimi, në këtë gjendje të papritur ka përfunduar Lulja

unnamed-file-963

Lulja dhe Lirimi ishin drama e ditëve të fundit në vend.

Ata dolën publikisht dhe thanë se ishin ndarë, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq, që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, Lulja është shfaqur shumë e relaksuar, ku shihet duke pirë kafe./ORAinfo/