Kaltrina Selimi rikthehet me dasma, kaq bukur qenka veshur e rregulluar sonte

unnamed-file-2857

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj.

Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me Driton Stubllen, përcjell ORAinfo.

Ajo pas martesës ka vazhduar të jetë shumë aktive në muzikë, duke realizuar disa projekte muzikore.

E tani ajo ka filluar edhe dasmën dhe po shihet se është rregulluar e veshur tejet bukur./ORAinfo/