‘Isha gjatë gjithë kohës me të’, Xhuli zbulon çka ndodhi më Noizyn para se të hynte në BBV

unnamed-file-1238

Xhuli ia nxjerr sekretet Noizyt, do të befsoheni nga rrëfimi i saj

Modelja kosovare, Xhuli Nura në një video live në “Tik Tok”, vendos ti thotë të gjitha.

Ajo në një bashkëbisedim me Cllevion një nga rivalët e Noyzit, thotë se kishte kontratë me reperin para se të hynte në “BBVK”.

Mirëpo reperi nuk zgjodhi Xhulin duke vendosur të kthehet tek ish e dashura.

Po kush është ish e dashura, apo e dashura aktuale e Noizyt?

Duket se Xhuli e ka harruar të kaluarën dhe po e shijon ne maksimum të tashmën.

Ky është rrëfimi i saj…