I ka ngjarë nënës, çika e Violetës shfaqet nga dasma e veshur dhe e rregulluar si një loçkë e vërtetë

unnamed-file-491

Njomza Retkoceri është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Violetë Kukaj.

Edhe Njomza si e ëma, ka filluar të merret me muzikë dhe duket se po ia del mirë, përcjell ORAinfo.

Ajo tashmë ka edhe një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram, për të cilët bën postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga një dasmë dhe po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/