‘Hallakatet’ krejt Gresa pas ndarjes nga Andi, shfaqet komplet e zhveshur

unnamed-file-1183

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Ndërkaq, Gresa sonte është shfaqur e zhveshur dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/