‘Hallakatet’ Gresa Hoti, shfaqet veç në tanga në qytet!

unnamed-file-498

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

E Gresa po vazhdon ta shijojë jetën në maksimum. Ajo gjatë gjithë kohës shfaqet duke udhëtar nëper vende të ndryshme të botës, duke realizuar fotosesione të ndryshme si modele.

Së fundmi Gresa ka publikuar një fotografi ku shfaqet super provokuese.

E veshur veç në tanga, Gresa shfaqet pa problem në publik.

E linjat e saj trupore në top formë po e marrin vëmendjen e të pranishmeve. /ORAinfo/