Hajdari del edhe sot para gjykatës për aksidentin ku kishte goditur një të mitur

unnamed-file-638

hajdari-del-edhe-sot-para-gjykates-per-aksidentin-ku-kishte-goditur-nje-te-mitur

hajdari-del-edhe-sot-para-gjykates-per-aksidentin-ku-kishte-goditur-nje-te-mitur

Gjykata Themelore në Prishtinë, do të mbaj sot seancën e radhës për rastin e aksidentimit me veturë të një të miture në Prishtinë nga ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari.

Seanca gjyqësore pritet të filloj nga ora 13:15.

Kujtojmë se të hënën, Hajdari është paraqitur para trupit gjykues me një seancë të mbyllur, por nuk ka pasur një vendim në fund.