Habit Lulja e Medës, shfaqet në këtë fustan pa të brendshme!

unnamed-file-1921

Luljeta Pergjecaj, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Meda.

Ani pse nuk ka një profesion të veçantë, Lulja është shumë aktive në rrjetin social, instagram, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është nënë e katër fëmijëve, Lulja shumicën e kohës e kalon në shtëpi me më të dashurit e saj.

Lulja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë dhe goxha provokues.

Në këtë fustan ajo zbulon se nuk ka veshur fare riçipeta.

Burri i saj do të xhelozja kur ta sheh se çfarë fustani ka veshur Lulja për të dashkuar në dasmë. /ORAinfo/