Gresës i ka bërë mirë ndarja nga Andi, tani ajo e vetme po bën jetë ëndrrash

unnamed-file-3701

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Pas ndarjes nga Andi, ajo po bën jetë ëndrrash, duke u shfaqur vetëm nga pushimet./ORAinfo/