Gresës i ka bërë ‘hajër’ ndarja nga Andi, i ndodhi një gjë shumë e mirë

unnamed-file-1614

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Por, duket se Gresa po e shijon jashtë mase ndarjen, sepse që nga atëherë ajo nuk i ka ndalur pushimet për asnjë moment./ORAinfo/