Gresës i ‘hup marrja’, ekspozon linjat bombastike në bikini në mes të qytetit!

unnamed-file-3082

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë.

Kjo pasi Andi thuhet se u bë xheloz nga pushimet e Gresës qe kishte filluar me shoqërinë në një villë private në Ibiza.

Edhe tani Gresa po vazhdon të shijojë jetën nëpër vend të ndryshme të botës.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super provokuese.

Veç në bikini dhe me linja në top formë, Gresa ja qet flakën rrjeteve sociale.

Andi do t’i bie pishman kur ta kuptojë çfarë ‘bombe’ ka lëshuar nga dora. /ORAinfo/