Gresa po e vuan shumë ndarjen nga Andi, nuk po e zë as gjumi më pa të

unnamed-file-488

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Por, Gresa në postimin e fundit ka publikuar hënën natën vonë, pasi siç duket nuk po e zë gjumi./ORAinfo/