Gresa në gjendje të keqe pas ndarjes nga Andi, e pranon që s’po mund ta përballojë këtë situatë

unnamed-file-1092

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo thotë se s’po mund të këndellet.

Duket sikur Gresa nuk po e përballon lehtë ndarjen nga Andi./ORAinfo/