Gresa mbërrin në dasmë, ia huq keq me grimin, flokët dhe fustanin

unnamed-file-950

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare, përcjell ORAinfo.

Gresa Behluli edhe sonte është pjesë e një ahengu të tillë, por duket se nuk ia ka qëlluar shumë më pamjen.

Fustani të cilin e ka veshur po duket paksa i dalë jashtë modës, ashtu sikur edhe grimi dhe frizura./ORAinfo/