Gresa lajmërohet nga dasma, grimi dhe stili i flokëve të saj morën tërë vëmendjen

unnamed-file-1117

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare, përcjell ORAinfo.

Gresa Behluli edhe mbrëmë duket se ka qenë pjesë e një ahengu të tillë.

Ajo që ka rënë në sy është kanë qenë grimi dhe stili i bukur i flokëve të Gresës./ORAinfo/