Gresa Hoti shfaqet në Festivalin e Venecias, i ‘çmend’ të pranishmit me këtë pamje!

unnamed-file-229

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë.

Kjo pasi Andi thuhet se u bë xheloz nga pushimet e Gresës qe kishte filluar me shoqërinë në një villë private në Ibiza.

Edhe tani Gresa po vazhdon të shijojë jetën nëpër vend të ndryshme të botës.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ki shfaqet në tapetin e kuq në Festivalin në Venecia.

Me fustan me shumë stil dhe e rregulluar me shumë shije, Gresa i paska ‘çmendur’ të pranishmit me këtë pamje. /ORAinfo/